MOON BOOT

Śniegowce Moon Boot zwane księżycówkami są ostatnio bardzo popularne. Zamówiłam je dla siebie i dla Borysa, więc podzielę się opinią o nich, bo sama je przetestowałam. Skusił mnie ich wygląd, wprawdzie nie potrzebowałam śniegowców, bo mam jedne w szafie, a śniegu u nas ostatnio jak na lekarstwo ale nie mogłam się oprzeć. Borys z kolei miał śniegowce z zeszłego roku (The North Face – wciąż dobre, ale bałam się, że jak w końcu sypnie śniegiem (obstawiałam luty) to już pewnie z nich wyrośnie, także na wszelki wypadek zamówiłam dla niego Moon Boot’y.

 
Chciałam opisać wady i zalety ale do tej pory wad nie zauważyłam.
Pierwsza zaleta to taka, że rozmiarówka jest co 4 numery, Borys ma rozmiar 27-30 czyli jest szansa, że założy je jeszcze w przyszłym roku, jak nie on to Nadia. Jeśli dziecko ma rozmiar 27 to mamy śniegowce na conajmniej 3 lata i ich cena ok 300-350 zł w cenie regularnej już nie straszy, a jeśli kupimy na przecenie to już całkiem przyzwoita się robi, bo można je dostać już za ok 200zł (wybrane kolory).
Nie da się ukryć, że buty są dosyć szerokie i miałam obawy, że może dziwnie się w nich chodzić, ale okazało się, że są bardzo wygodne. Borys je uwielbia i teraz nie zakłada żadnych innych butów – nawet jak nie ma śniegu (jeśli jest sucho i słonecznie to ewentualnie Ugg’sy) a Moon Boot’y nawet na deszcz. Uwielbia w nich to, że bardzo łatwo się je wkłada, nawet nie musi się schylać, wsadza nogę i gotowe!
Mieliśmy już trochę śniegowców, w zeszłym roku moim faworytem były Nadii Sorele, myślałam, że będę je kupowała co rok, że kupie je w tym roku Borysowi, ale napatoczyły się Moon Boot’y i póki co, to one są moimi i Borysa ulubionymi śniegowcami.

 

Także zdecydowanie polecam, wiem też, że kupię je ponownie, są praktyczne, bardzo ciepłe i świetnie wyglądają, uwielbiam Borysa w nich.

IMG_6582

IMG_6589

IMG_6591

IMG_6595

IMG_6597

IMG_6647

IMG_6607

IMG_6621

IMG_6623

IMG_6577Borys: buty – Moon Boot, czapka – Gap, dżinsy, komin – Zara, kurtka – Benatton

Nadia: kurtka – Benetton, spodnie – Gap, buty – Brugi, komin – hand made, czapka – nie pamiętam, rękawiczki – Head.

Komentarze Facebook

comments

Wpisz komentarz

Wszelkiego rodzaju spam, wulgaryzmy czy złośliwości nie będą publikowane.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.