ŚWIĘTA, ŚWIĘTA…

Ostatnio byłam z dziećmi na sesji fotograficznej. To pierwsza ich sesja. Zbierałam się pół roku, zniechęcał mnie fakt, że Nadia delikatnie mówiąc nie współpracuje w takich momentach. Prośba, żeby popatrzyła w obiektyw wywołuje odwrotną reakcję, czasem mam wrażenie, że lepiej nic do niej nie mówić, większa szansa zrobić zdjęcie. Są dni, w których sama przychodzi i mówi „mamo zrób mi zdjęcie” a są takie, że chowa twarz i się odwraca gdy celuję do niej z aparatu lub telefonu, wtedy daję sobie spokój, nic na siłę.
Ostatnio stwierdziłam, że jednak spróbujemy, zwłaszcza, że zdjęcia w świątecznym klimacie mam zamiar wykorzystać na wiele sposobów. Od kilku lat babcie i dziadkowie w dniu swojego święta otrzymują od naszych dzieci kalendarze ze zdjęciami wnuków, bardzo trafiony prezent. Która babcia nie cieszy się ze zdjęć swoich wnuków, a kalendarz to praktyczny dodatek. Inną opcją są kartki świąteczne, które można wysłać znajomym. Kartki ze zdjęciami naszych pociech lub całej naszej rodziny mają osobisty charakter, bardziej cieszą niż kartki kupione w sklepie, z gotowymi życzeniami. Zdjęcia zrobione przez profesjonalistę doskonale nadają się na płótno, dużo lepiej wyglądają niż te w ramkach, to też może być doskonały prezent dla kogoś bliskiego, kto oprócz nas świata poza naszymi dziećmi nie widzi.
Borys z Nadią dzielnie się spisali (no Nadia może troszkę mniej), było łatwiej niż myślałam. Studio Agi, u której byliśmy jest zaopatrzone w wiele gadżetów, dzieciom się nie nudziło, Borys po wyjściu był zły, że tak szybko stamtąd poszliśmy, miał co opowiadać tatusiowi i babci, mało tego Aga wpadła mu w oko, powiedział do niej „wiesz co Agnieszka, lubię Cię, bo jesteś taka ładna”.
Dla chętnych, w www.asfoto.pl są jeszcze wolne terminy na sesje świąteczne.

7

10

4a

8

3

1b

5

Borys: koszula, mucha – H&M, spodnie, buty, marynarka – Zara, Nadia: sukienka – Gap, opaska ReKids

Komentarze Facebook

comments

Wpisz komentarz

Wszelkiego rodzaju spam, wulgaryzmy czy złośliwości nie będą publikowane.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.