OKULARY DLA DZIECI

Jesienią ubiegłego roku już tęskniłam za latem. Często oglądałam zdjęcia z wakacji i jedna rzecz nie dawała mi spokoju, ciągle rzucały mi się w oczy okulary z sieciówek, które nosiły moje dzieci. Kupując je, traktowałam je bardziej jako gadżet – zabawkę, którą dzieci założą na minutę i rzucą gdzie popadnie. Borys latem często nosił czapki z daszkiem, Nadię chronił kapelusz lub mocno wysuwany dach w wózku – był to jeden z atutów, który przekonał mnie do jego zakupu. Wracając do zdjęć, te okulary pojawiały się na nich za często, nie dawało mi to spokoju, bo na kolejnych zdjęciach już nie widziałam dzieci tylko okulary. Jak powszechnie wiadomo, okulary powinno kupować się w salonach optycznych lub w aptece, te kupione w sieciówkach czy na przydrożnych straganach nie chronią oczu, mogą im co najwyżej zaszkodzić, no więc ja postanowiłam dłużej nie szkodzić oczom moich dzieci. Moje poszukiwania nie trwały długo, w sieci widziałam dzieci noszące Ray-ban’y więc nie musiałam się zbytnio wysilać zwłaszcza, że mam już jedne sprawdzone, z których jestem absolutnie zadowolona,  znalezienie odpowiednich zajęło mi minutę (mają sporo modeli dla dzieci). Jeśli chodzi o Borysa wybór padł na model WAYFARER.

805289432036_shad_qt
Zastanawiałam się też przez sekundę nad uwielbianymi przeze mnie AVIATORAMI, ale według mnie są za delikatne dla dzieci, a one jednak wolą te w grubszych oprawkach, dla Nadii wybrałam tradycyjne muchy, co prawda wolałam czarne, ale nie było takich w ofercie, więc padło na te.

805289391449_shad_qt
Mam jedynie zastrzeżenie do etui, mogłoby być sztywniejsze, za to dzieciom bardzo odpowiada ich kolor, a z okularów są bardzo zadowolone, ściągać nie chcą.

IMG_1200

IMG_1154

IMG_1157

IMG_1161

IMG_1171

IMG_1184

IMG_1193

IMG_1195
Nadia: polar – Gap, bezrękawnik – Old Navy, dżinsy i buty – Zara, okulary Ray-ban
Borys: polar – Gap, bezrękawnik i spodnie – Zara, buty – Converse, okulary – Ray-ban

Komentarze Facebook

comments

Wpisz komentarz

Wszelkiego rodzaju spam, wulgaryzmy czy złośliwości nie będą publikowane.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.